CO ŘÍKAJÍ NAŠI HOSTÉ


Šárka

13.8 - 14.8.2022

Romantická louka, klid a pohoda, dalo by se tu rozjímat celé dny. Nádherné místo, upravená travička a přitom plná kvítí. Pozemek je sice rozlehlý, ale velmi oceňuji možnost pouze jedné rezervace, která mi dala naprosté soukromí. V noci začalo pršet, tak jsem se utíkala schovat do pětihvězdičkového zázemí. Moc milí majitelé. Není vůbec co vytknout. 


Michal

11.8 - 12.8.2022

Nadherne misto za vesnici, vse bylo pripravene, majitele strasne ochotni a mili. V zazemi je vse, co potrebujete, kdyz nahodou zapomenete hrnicky na kafe, jako my 😁 


Barbora

5.8 - 7.8.2022

Moc krásné místo, vstřícní a milí majitelé a jelikož nám první noc nepřálo počasí velmi jsme uvítali možnost využít zázemí, kde jsme se vyspali do růžova :-)


Eva & Tom

29.7 - 31.7.2022

Pěkný prostor na louce, kde když počasí dovolí, můžete spát pod širým nebem a koukat na hvězdy. Nám sobota propršela tak jsme našli útočiště v přístřeší bývalé truhlárny. Super knihovna a hlavně karty duše. Nádherný obraz anděla. K dispozici elektrika, voda i lednice. Majitelé příjemní. Na pozemku je i stylová kadibudka. V okolí pěkný výlet po cyklostezce do Zderazu, kde je pískovcové skalní obydlí a pak do přírodní památky rokle Pivnice.


Ivana

23.7 - 24.7.2022

Pobyt na Pustinské čtrnáctce naprosto splnil moje očekávání. Pokud hledáte klid a pohodu, ať už jen na "vypnutí" nebo třeba na úklid duše, tak ideální místo. Ve spojení s knihou "Když duše promlouvá" a kartami "Karty duše" , jejichž autorkou je sama spolumajitelka pozemku, je to prostě vaše cestovatelské "must have" . Na dřevěném podiu pod širákem se spalo moc hezky. Příště vyzkouším zázemí, neboť jsem tu nebyla určitě naposledy. Ilo a Pepo, díky moc! 


Jan

22.7 - 23.7.2022

Byli jsme na tomto místě podruhé a jenom se nám potvrdil předešlý velice pozitivní dojem. Oceňujeme především to, že jsme na místě místě sami, což vám bude vyhovovat v případě, že nejste milovníky přeplněných kempů. Dále je to umístění na krásné louce, příjemní a komunikativní majitelé (kteří vás ovšem nijak neruší) a zjevná péče o hosta - komfortní kadibudka, zázemí,...
S klidným srdcem mohu vřele doporučit!


Romana

21.7 - 22.7.2022

Jedním slovem krása a i když bydlím na vesnici tak to bylo pro mne pohlazení na duši. Zázemí andělské ,místo na louce plné cvrkajících koníků. Díky a třeba zase navštívím. 


Josef

17.7 - 19.7.2022

Vše bylo skvělé! Zázemí pár kroků od louky a v letních dnech je funkční lednička, včetně malého mrazáku opravdu jackpot. Orientace pro příjezd je bezproblémová. Toto místo stojí opravdu za návštěvu. Majitelé jsou super a určitě se rádi vrátíme. Děkujeme :) 


Jan

2.7 - 6.7.2022

fantastické místo s jedinečnou atmosférou. bez chyby, nemáme vůbec co vytknout. chceme sem znovu. díky moc za ochotu, tipy na výlety i připomínku vůně romantiky. 


Lukáš

6.7 - 8.7.2022

Krásné, klidné a romantické místo. Stodola má neuvěřitelné kouzlo. K tomu obrovsky milí a vstřícní majitelé. Určitě doporučuji! 


Petra

18.6 - 19.6.2022

Byli jsme více než nadšení. Místo je opravdu krásné, majitelé jsou úžasně milí a nově vytvořené zázemí splní více než si člověk může přát (Nádobí, vařič, varná konvice, postel v případě nepřízně počasí, elektřina atd.). Mile nás překvapila pitná voda do kanystru a ošatka se dřevem na oheň. Moc děkujeme! 


Alžběta

11.6 - 12.6.2022

Krásný pozemek s nádherným výhledem. Majitelé neskutečně sympatičtí lidé, je vidět, že to dělají s láskou. K dispozici ohniště s roštem, malá lavička, kadibudka, sud s užitkovou vodou, dřevěné pódium na spaní, majitelé nám donesly dřevo na oheň a pitnou vodu. Víc si člověk snad ani přát nemůže. Skvělé a moc děkujeme. 


Veronika

9.9 - 11.9.2021

Velice klidná lokalita, pocit naprostého soukromí, i přesto, že je pozemek na okraji vesnice. Plocha na spaní je na vysekané ploše příjemně rovná, všude kolem krásně rozkvetlá louka plná motýlů. Velká káď s užitkovou vodou na místě, pitná voda a košík dřeva od dobrosrdečných majitelů byl též k dispozici. Nemáme co vytknout. Takhle nějak nám dává bezkempu smysl, děkujeme. <3 


Jan

18.8 - 19.8.2021

Krásné místo na konci obce, ten prostor kolem obzvlášť, milí a ochotní majitelé. Příjezd je do kopce, takže po dešti nebo při rose může klouzat, s rozjezdem jsme to ale i s předním náhonem zvládli. Záchod je čistý, příjemný doplněk vybavení. 


Kateřina

22.8 - 23.8.2021

Krásný pozemek, doporučuji. Klídek, samota, vše připraveno a moc příjemní majitelé! 


Jan

19.8 - 20.8.2021

Vše v naprostém pořádku. Místo je malebné, na poli za vesnicí, kadibudka čistá, funkční a nezapáchající a majitelé milí a vstřícní. S klidným srdcem mohu doporučit! 


Jiří

14.8 - 15.8.2021

Krásné místo, skvělý rozhled do krajiny a vstřícní hostitelé. 


Dominik

30.7 - 1.8.2021

Doporučuji! Pozemek je na klidném miste, má pěkné ohniště a super kadibudku, do který se není třeba odhodlávat jít. A přímo ve vsi je krásná čistá vodní plocha, kam je možné se dojit zchladit či si zaplavat! 


Ondřej

6.8 - 9.8.2021

Ve skutečnosti stejně hezké a malebné jako na fotkách. Klidný a příjemný pobyt se dvěma malými dětmi. S usměvavými majiteli pohodová domluva, děkujeme za poskytnuté dřevo na oheň. Oproti fotkám je ohniště doplněné roštem, což zjednodušuje polní vaření. V blízkosti (do 15 minut autem) perfektní zámek s přilehlými zahradami a expozicemi Nové Hrady. Stejně tak hrad Košumberk na kraji Luží. Jediné co může trochu chybět, je blízkost vzrostlejšího lesa. 


Bára

23.7 - 25.7.2021

Úžasný pozemek, v okolí jen pole, les a srnky. Naprostý relax pro tělo i duši. Majitelé jsou velmi ochotní a sympatičtí. Pobyt jsme si opravu užili. Děkujeme. 


Anna

12.7 - 13.7.2021

Krásné místo, laskaví lidé, čisto. Rozhodně doporučujeme. 


Jan

5.7 - 6.7.2021

Kouzelné místo - nerušené blízkými silnicemi či drátěným plotem. Kadibudka byla sice malinká, ale čisťounká a se zasypáváním pilinami. Prostě jak to má v lepším případě být. A majitelé příjemní a přátelští. Rádi někdy opět přijedeme... 


Sylva

22.6 - 23.6.2021

Nádherné místo, naprostý klid a krásná příroda kolem. 


Zdeněk

19.6 - 20.6.2021

V pohodě místo. Dobrá komunikace s majitelem pozemku. 


Jana

8.5 - 9.5.2021

Krásný pozemek s ohništěm přesně podle popisu 


Radek

25.8 - 26.8.2020 

Pěkná a prostorná louka s ohništěm a kadibudkou. Užitková voda k dispozici na pozemku, pitná u majitele. Dobrá komunikace.   


Lenka

11.8 - 13.8.2020 

Skvělí a vstřícní majitelé. Byla možnost i nabití telefonu. Krásné místo vedle plantáže na vánoční stromky. Dobrá dostupnost autobusem do Mýta, odkud jedou autobusy dále. Doporučuji výlet do Nových Hradů 😊